SIA "IRBE elektronika" Toma iela 4, Rīga, Latvija, LV-1003, tālr.+371 67320392, mob. 29513007, irbeel@irbeel.lvRU  LV  EN      unicode (UTF-8)     

IRBE elektronika

  IRBE elektronika

Portatīvo datoru
 bateriju remonts
                

 

 

Uz sākumu
Portatīvie datori
USB Flash
Bateriju remonts
"EPD" ierīces
Pārdošana
Dažādi
Par mums
Kontakti
e-mail
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

Klēpjdatoru akumulatoru bateriju atjaunošana

 

 

  Mēs veicam praktiski jebkuru klēpjdatoru akumulatoru bateriju barošanas elementu nomaiņu un remontu, ievērojot akumulatora elementu ražotāja rekomendēto tehnoloģiju. Elementu savienošana notiek ar speciāla punktu metināšanas aparāta palīdzību. Tiek uzstādīti tikai jauni testēti un pēc parametriem piemeklēti elementi. Sakomplektētā baterija iziet nobeiguma kalibrēšanu un testēšanu. Ja nepieciešams, tiek pārrakstīta baterijas kontroliera vadības programma (ciklu nomešana, tilpuma koriģēšana, izlādes-uzlādes bloķēšana u.t.t.). Ar tādu metodi atjaunotas baterijas, kā likums, darbojas labāk par „jaunām” baterijām, jo ļoti bieži gadās, ka nav zināms cik ilgu laiku „jaunās” baterijas ir atradušās noliktavās un kādas kvalitātes elementi tām ir uzstādīti.

 

     

Dažu akumulatora bateriju iekšienes fotogrāfijas.

 

Jebkura akumulatora baterija, kas tiek izmantota klēpjdatoram, sastāv no vairākiem īpaši izmeklētiem, sekojoši paralēli savienotiem elementiem, ar standarta spriegumu 1.2 V vai 3.6 V, tilpumu no 1.2 A/h līdz 2.5-5 A/h, kā arī iebūvētu lādiņa kontrolieri. Vispārējs klēpjdatora akumulatora baterijas raksturojums ir ātras uzlādēšanās režīms (1.5-3) stundas.

 Ja apskatīt baterijas pēc to ķīmiskā sastāva, tad klēpjdatoros izmanto trīs galvenos tipus:

 -NiCd (niķeļa-kadmija). Elektriskā ietilpība līdz 3 A/h; līdz 1500 uzlādes/izlādes cikliem, „atmiņas” efekts pie nepilniem cikliem. Pašlaik klēpjdatoros netiek izmantoti. Pašizlādēšanās (pie +20C)-20% mēnesī.

 -NiMH (niķelis-metālhidrīds). Elektriskā ietilpība līdz 4.5 A/h; ciklu daudzums līdz 500, mazāk jutīgi uz nepilniem cikliem. Pašlaik klēpjdatoros izmanto ārkārtīgi reti. Pašizlādēšanās (pie +20C)-15-30% mēnesī.

 -LION (litija jonu), Li-jon polymer (litija polimēru). Elektriskā ietilpība līdz 5A/h, ciklu skaits līdz 1000, nav pakļautas nepilniem uzlādes-izlādes cikliem, ļoti plašs temperatūras diapazons. Pašlaik izmanto pietiekami bieži.

 Ja akumulatora baterijas (AKB) autonomā darba laiks pakāpeniski samazinās (līdz 5-20 minūtēm), tad šajā gadījumā var konstatēt šīs baterijas dabīgā resursa izstrādāšanās procesu un ieteicams bateriju nomainīt. Otrs AKB pilna darbnespējīguma iemesls ir saistīts ar baterijas uzlādēšanas (kontroles) shēmas bojājumu vai barošanas adaptera bojājumu vai klēpjdatora iekšējā uzlādes kontroliera bojājumu.

 

 

 

 

 

 

ACER
SONY
TOSHIBA
HP
IBM
COMPAQ
DELL
FUJITSU
FUJITSU SIEМENS
ASUS
GATEWAY
HITACHI
IRU
MITAC
PANASONIC
ROVERBOOK
SAMSUNG
SHARP
BLISS
CLEVO

BENQ
.
 u.c.  
.

Ja jebkāda iemesla dēļ nav iespējams atjaunot jūsu klēpjdatora akumulatoru, mums ir iespēja pasūtīt jaunu akumulatora bateriju.

SIA "IRBE elektronika" Toma iela 4, Rīga, Latvija, LV-1003, tālr.+371 67320392, mob. 29513007,  irbeel@irbeel.lv

© IRBE elektronika