SIA "IRBE elektronika" Toma iela 4, Rīga, Latvija, LV-1003, tālr.+371 67320392, mob. 29513007,  irbeel@irbeel.lvRU   LV  EN      unicode (UTF-8)    

IRBE elektronika

  IRBE elektronika

USB Flash informācijas atjaunošana

           

Informācijas atjaunošana no USB Flash pēc mehāniskiem vai elektriskiem bojājumiem.

 

Uz sākumu
Portatīvie datori
USB Flash
Bateriju remonts
"EPD" ierīces
Pārdošana
Dažādi
Par mums
Kontakti
e-mail

 

Informācijas atjaunošana no USB Flash kartes pēc mehāniskiem bojājumiem.

Diezgan bieži notiek gadījumi, kad cilvēki neuzmanības pēc salauž Flash atmiņas korpusu, piemēram, ja tā ir ievietota USB portā, bet dators atrodas uz grīdas, un ejot garām, ar kāju tiek aizķerta Flash atmiņa.Flash kartes ir mazas un ne īpaši pamanāmas, tāpēc pilnīgi iespējams tās mehāniski sabojāt. Bet tas nenozīmē, ka informācija ir pazudusi. Galvenais, lai neviens nemēģina lietot salauztu Flash karti, jo tā var sadegt svarīgi barošanas elementi un pat Flash atmiņa.

 Informācijas atjaunošana no USB Flash kartes pēc elektriskiem bojājumiem.

Šādi bojājumi var notikt pieslēdzot Flash karti pie bojāta USB porta. Ja tas ir noticis, tad labāk nemēģināt vēlreiz ievietot Flash karti datorā, jo pastāv liela iespēja, ka tādā veidā tajā var sadegt svarīgi barošanas elementi un pat Flash atmiņa, kā rezultātā pilnībā pazustu dati un nebūtu iespējams tos atgriezt. 

Informācijas atjaunošana no USB Flash kartes pārsniedzot ierakstu ciklus.

Bieži vien Flash kartes lietotāji aizmirst par to, ka viņiem ir Flash atmiņa, kas paredzēta tikai noteiktam skaitam ierakstu ciklu, bet pārsniedzot to, sektori atmiņā tiek bojāti, un attiecīgi, tiek bojāta arī Flash darba mikroprogramma, kas izraisa loģiskās pieejas Flash atmiņai bojāšanu.

     

A-Data

Apacer

Swiss

Buffalo

Corsair

Transcend

Imation

Intenso

Kingston

Lexar

LG

OCZ

PQI

Sandisk

Sony

EasyDisk

u.c.

 

 

 

SIA "IRBE elektronika" Toma iela 4, Rīga, Latvija, LV-1003, tālr.+371 67320392, mob. 29513007,  irbeel@irbeel.lv

© IRBE elektronika